Oferta

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług transportowych i logistycznych. Naszą specjalnością są przewozy towarów samochodami do 1,5 tony ładowności o charakterze ekspresowym. Dostarczamy towary bezpośrednio na linie produkcyjne w tym dostawy krytyczne jak i np. do portów lotniczych czy morskich. Transportujemy towary każdego rodzaju między innymi z branży motoryzacyjnej a także spożywczej wymagającej kontroli temperatury w trakcie transportu jak i wykonujemy przewozy towarów niebezpiecznych typu ADR. Naszymi Klientami są zarówno duże instytucje i firmy jak i klienci indywidualni, małe przedsiębiorstwa czy sklepy. Każda wycena usługi transportowej jest indywidualna tak by koszty transportu towaru były jak najniższe i dopasowane do naszego zleceniodawcy. Podejmujemy również stałe projekty mające na celu zminimalizowanie kosztów w łańcuchu dostaw. W trakcie wykonywania transportu gwarantujemy:

przewóz ładunków zgodnie z konwencją CMR
stały monitoring naszych pojazdów za pomocą nowoczesnego systemu nawigacji i monitoringu satelitarnego GPS
stały kontakt z kierowcami
całodobową obsługę transportu przez naszego spedytora
posiadamy wysokie ubezpieczenie OCP krajowe , międzynarodowe oraz ubezpieczenie spedytora
nasza flota to tylko nowe pojazdy, poddawane stałym przeglądom i serwisom co pozwala na wyeliminowanie awarii na trasie przewozu a co za tym idzie zapewnieniu terminowych dostaw

Oferujemy również usługi spedycyjne. Współpracujemy tylko z wąskim gronem sprawdzonych i doświadczonych podwykonawców, tak by zawsze sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i znaleźć odpowiedni pojazd w danym miejscu , który na czas dostarczy towar.

Zapraszamy do współpracy!!!